Wsparcie ds. księgowości AP / PTP z j. angielskim - praca zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zakres obowiązków: • Procesowanie i księgowanie transakcji, • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym, • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności, • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,

Oczekiwania wobec kandydatów: • Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości, • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2), • Doskonała organizacja pracy własnej, • Znajomość programu SAP będzie atutem • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

Nasz Klient oferuje: • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, • Umowę o pracę, • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, • Pakiet benefitów pozapłacowych,

ID 30249 Numer ref.: JAKU

Comments