Stanowisko księgowo-finansowe (dział AR), praca zdalna z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie procesów księgowych, w związku z współpracą z klientem biznesowym

  • Wykonywanie podstawowych działań księgowych, finansowych i administracyjnych

  • Księgowanie not korygujących, faktur i pozostałych dokumentów sprzedażowych

  • Wspieranie zespołu księgowego

  • Generowanie upomnień o zapłatę i przesyłanie ich do klienta biznesowego

  • Wysyłanie zapytań do klientów biznesowych firmy

  • Wystawianie faktur i dokumentów korygujących

  • Koordynowanie danych zawartych w systemie (SAP/Salesforce)

  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie

  • Przygotowywanie analiz i raportów,

  • Praca w SAP i innych systemach.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego - minimalny wymagany poziom to B2/C1

  • Zainteresowanie branżą księgowo-finansową oraz motywacja do rozwoju w tym zakresie

  • Motywacja do zdobywania doświadczenia i powiększania wiedzy branżowej

  • Chęć doszkalania się w branży finansowej, księgowej, obsłudze klienta

  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu,

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia współpracy)

  • Pakiet benefitów dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)

  • Praca od poniedziałku do piątku, w standardowych godzinach pracy

  • Możliwość bezterminowej pracy zdalnej z dowolnego miasta w Polsce

  • Jasna ścieżka kariery, możliwości podnoszenia kompetencji

ID 33434

Numer ref.: MAKO

Commentaires