Stanowisko Accounting Directora - praca z językiem angielskim (Warszawa)

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto „Wszystko zależy od ludzi” oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi – zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad pracą podległych zespołów księgowych

  • zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

  • nadzór nad kontaktami finansowymi

  • nadzór nad wewnętrznymi kontrolami finansowymi

  • nadzór nad rozliczeniami

  • prowadzenie badań i analiz kondycji finansowej firmy i ogólnej sytuacji ekonomicznej

  • nadzór nad tworzeniem odpowiednich raportów dla Zarządu firmy, kadry kierowniczej, akcjonariuszy, jednostek zewnętrznych itd.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów finansowo-księgowych

  • doświadczenie zdobyte w strukturach biura rachunkowego

  • doświadczenie na stanowisku managerskim

  • umiejętność prowadzenia zespołów (minimum 20 osób)

  • motywacja do dalszego rozwoju zawodowego,

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, kadrowo-płacowych

  • język angielski: B2

  • język niemiecki - będzie dodatkowym atutem

  • Praca hybrydowa z nowoczesnego biura w Warszawie (Aleje Jerozolimskie)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i dokształcania się w zakresie kadrowo-płacowym

  • Work-life balance

ID  56012

Numer ref.:  MAKO

Comentarios