Specjalista ds. procesowania zamówień z j. francuskim - back office

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, Warszawa (praca hybrydowa) Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa administracyjna klientów w systemie SAP,

  • Odpowiadanie na zapytania klientów drogą mailową i telefoniczną,

  • Wprowadzanie danych i ich uaktualnianie,

  • Zarządzanie zamówieniami oraz danymi klientów,

  • Otrzymywanie zamówień i sprawdzanie ich poprawności,

  • Przygotowywanie dokumentacji w j.obcym lub ich korekta.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego - min. B2,

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenie stanowiskowe,

  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta Multisport i in.,

  • Międzynarodowe środowisko.

ID 36767 Numer ref.: JAKU

Comments