Procesowanie zamówień, praca z językiem czeskim/słowackim (home office)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa klientów biznesowych, pod kątem zamówień z rynków zagranicznych (Słowacki, Czeski)

  • kontakt mailowy oraz telefoniczny

  • obsługa pozostałych komunikatorów

  • eskalacja problemów, mogących wystąpić w trakcie procesu

  • znajdywanie rozwiązań dla zaistniałych problemów

  • wykonywanie instrukcji roboczych

  • wykonywanie notatek służbowych

  • procesowanie dokumentacji w systemie SAP

Oczekiwania stawiane kandydatom:

  • minimum rocznego doświadczenia w podobnej branży

  • mile widziana znajomość systemu SAP/Salesforce

  • znajomość procesów, związanych z OtB

  • doświadczenia w pracy z klientem międzynarodowym

  • umiejętność komunikowania się z klientem (mail, chat, telefon)

  • znajomość języka angielskiego, na poziomie b2

  • znajomość języka słowackiego lub czeskiego, na poziomie c1

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

  • decyzyjność

Co oferuje klient:

  • pracę na pełen etat (5 dni w tygodniu)

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie, oparte na podstawie umowy o pracę

  • start pracy sierpień/wrzesień br.

  • możliwość awansów w strukturach firmy

  • sprzęt służbowy

  • wyjazdy integracyjno-szkoleniowe

  • pakiet benefitów

ID: 29243

Numer ref.: KACZ

Comments