Pracownik w dziale księgowo-administracyjnym z językiem niemieckim - praca hybrydowa

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, Poznań (praca hybrydowa) Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Praca na specjalistycznych systemach takich jak SAP

  • Przestrzeganie panujących w firmie zasad

  • Realizowanie celów zawodowych

  • Dokładne i rzetelne wykonywanie obowiązków, związanych ze stanowiskiem

  • Sprawdzanie i księgowanie dokumentów sprzedażowych

  • Analiza dokumentów

  • Weryfikacja dokumentów sprzedażowych pod kątem ich poprawności

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • Kontakt z dostawcami i partnerami biznesowymi

  • Pomoc przy tworzeniu raportów oraz dokumentów

  • Analiza i interpretowanie danych księgowych

  • Zastępowanie członków zespołu w razie konieczności

  • Wykonywanie innych obowiązków w zakresie AP

Wymagania:

  • Język angielski - minimum B1/B2

  • Język niemiecki - minimum B2/C1

  • Dyspozycyjność do pracy w ciągu tygodnia, standardowe godziny biurowe

  • Zdolność do swobodnej komunikacji mailowej oraz telefonicznej, w powyższych językach

  • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności

  • Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia,

  • Zainteresowanie branżą

  • Chęć nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity dodatkowe (opieka medyczna, multisport, dodatkowy dzień wolny - 24 grudnia, oraz system premiowy, dodatki finansowe do lunchu, owocowe dni)

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, u klienta o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 6.30 do 10.00)

  • Pracę hybrydową - docelowo 1-2 dni praca w biurze

  • Pakiet szkoleń w pierwszych tygodniach zatrudnienia

  • Możliwość zachowania work- life balance

ID 30251 Numer ref.: MAKO

Comments