Praca dla absolwentów, dział SocialMedia - praca z językiem niemieckim

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto „Wszystko zależy od ludzi” oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi – zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja danych publikowanych w social media

  • analiza treści, pod kątem zachowania przepisów oraz zasad, wyznaczonych przez klienta

  • akceptacja lub odrzucanie publikowanych treści

  • wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami

  • akceptowanie lub odrzucanie treści, filmów i innych

  • usuwanie treści niezgodnych z regulaminem i panującymi zasadami

  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

  • codzienne praca z językiem węgierskim

  • kontakt z klientem biznesowym oraz dbanie o pozytywne relacje służbowe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego (b2)

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność kontaktowania się a innymi ludźmi

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny czytanych/oglądanych treści

  • zainteresowanie obszarem Social Media, IT itp.

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą IT/Social Media

  • zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej kierunku

  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (pon-pt)

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę od początku współpracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych

  • pełne wyżywienie w ciągu dnia pracy

  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe

  • praca stacjonarna z siedziby firmy w Krakowie

ID  56628

Numer ref.:  MAKO

Comments