top of page

Operator maszyn

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wycinanie elementów z arkuszy plastiku oraz metalu,

  • Rozkrojenie arkuszy materiału na odpowiednie rozmiary,

  • Docinanie elementów do odpowiedniej długości.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Nasz Klient oferuje:

  • Konkurencyjna stawka w zależności od doświadczenia

  • Umowa zlecenie

  • Praca na dwie zmiany

  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek Pętla Wojnów)

ID  54221

Numer ref.:  KRBA

Comments