Młodszy Księgowy z jęz. niemieckim - praca zdalna dla firmy międzynarodowej

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • wystawianie dokumentów księgowych

  • księgowanie faktur sprzedaży w systemach specjalistycznych

  • weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych

  • realizacja bieżących płatności oraz kontaktem z klientem w przypadku opóźnień

  • wyszukiwanie błędów i ich korekta

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald

  • budowanie pozytywnych relacji służbowych, z klientami biznesowymi firmy

Wymagania:

  • Dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego - minimalny poziom to b2

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie - dodatkowy atut kandydata

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, księgowości

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

  • Wiedza lub zainteresowanie branżą księgową, finansową lub branżami pokrewnymi

  • Komunikatywność, motywacja, zaangażowanie

  • Chęć rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w tym zakresie

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce (pracodawca udostępnia pracę zdalną)

  • możliwość pracy stacjonarnej/hybrydowej z Krakowa, Poznania, Łodzi lub Wrocławia

  • praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na umowę o pracę, od pierwszego dnia zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

ID 39131

Numer ref.: MAKO

Commenti