top of page

Kontroler ds. Zrównoważonego Rozwoju (Junior/Mid/Senior)

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto „Wszystko zależy od ludzi” oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi – zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:  Poznań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Jesteśmy otwarci zarówno na juniorów do wdrożenia jak i samodzielnych specjalistów

  • Opracowanie i realizacja strategii zrównoważonego rozwoju, zgodnej z misją i wizją organizacji.

  • Współpraca z zarządem i innymi działami w celu integracji strategii zrównoważonego rozwoju z działalnością biznesową.

  • Monitorowanie i zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

  • Śledzenie zmian w przepisach i ocenianie ich wpływu na działalność organizacji.

  • Przygotowywanie raportów z zakresu zrównoważonego rozwoju dla interesariuszy, takich jak inwestorzy, regulatorzy i opinia publiczna.

  • Komunikowanie osiągnięć i inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

  • Identyfikowanie i minimalizowanie ryzyk związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, nauk o środowisku, inżynierii, zarządzania biznesem, ekonomii lub pokrewnych dziedzin.

  • Dodatkowe kwalifikacje lub certyfikaty z zakresu zrównoważonego rozwoju, CSR ,

  • Głębokie zrozumienie zasad zrównoważonego rozwoju, przepisów środowiskowych, standardów i najlepszych praktyk

  • Silne zdolności analityczne do oceny i interpretacji danych oraz formułowania wniosków.

  • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów i wdrażania efektywnych rozwiązań.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno ustne, jak i pisemne, do prezentowania wyników, raportów i strategii zrównoważonego rozwoju.

  • Umiejętność współpracy i budowania relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego nice to have

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Radomiu, Poznaniu bądź Środzie Wielkopolskiej

  • Umowę o pracę dla każdego pracownika

  • Stabilizację zawodową

  • Możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej sytuacji na rynku

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID  56781

Numer ref.:  JAOK

Comments