top of page

Konsultant ds. Rekrutacji - praca zdalna

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej. W związku z rozwojem struktur L.M. Group w obszarze rekrutacji SSC/BPO, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w strukturach firmy:

Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska w obszarze SSC/BPO (end-to-end)

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz Kandydatami, w tym bieżące wspieranie ich podczas rekrutacji

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami, tj. metodą direct search

  • Realizacja założonych planów rekrutacyjnych

  • Administracja bazą danych

  • Tworzenie raportów, zestawień na potrzeby sprawnej realizacji procesów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych

  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Determinacja i nastawienie na realizację celów

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Znajomość branży SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w trybie zdalnym (okresowe wyjazdy służbowe do biura w Warszawie)

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjny miesięczny system premiowy

ID 34410 Numer ref.: KACZ

Comments