IT - obsługa techniczna klienta biznesowego- praca zdalna z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie czynności, związanych z pierwszą linią wsparcia dla klienta biznesowego

  • Praca na rzecz klienta międzynarodowego (praca w dziale IT)

  • Odbieranie zgłoszeń od klientów

  • Obsługa komunikatorów (mail, chat)

  • Odpowiadanie na zapytania, kierowane poprzez mail, chat, telefon

  • Podejmowanie działań likwidujących problem techniczny

  • Zgłaszanie problemów, do drugiej linii wsparcia

  • Aktualizacja systemów, programów, sieci itp.

  • Samodzielne działania (decyzyjność)

  • Analiza danych i tworzenie raportów dla klienta biznesowego

  • Budowanie pozytywnego wizerunku na rynku branżowym

  • Zapewnienie poufności i ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (minimum b2)

  • komunikatywnej języka angielskiego (minimum b2)

  • uwaga: wymagana znajomość obu języków obcych

  • poziom obu języków, musi pozwalać na swobodną komunikację

  • doświadczenia branżowe

  • zainteresowanie branżą IT/komputerową/techniczną

  • znajomość systemu SAP/Salesforce

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (praca na pełen etat)

  • Otwartość na podjęcie pracy hybrydowej

  • Zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w strukturach księgowych

  • Pracę z placówce firmy (hybrydowej lub stacjonarnej): Kraków

  • Praca na cały etat, w standardowych godzinach pracy biura

  • Umowę o pracę (na cały okres zatrudnienia - brak umów o dzieło, bez umów zlecenia)

  • Jasną ścieżkę kariery zawodowej i możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Szkolenia stanowiskowe i językowe (finansowane przez firmę)

  • Wyposażenie służbowe (komputer, telefon)

  • Benefity dodatkowe do pensji

ID: 30164 Numer ref.: MAKO

コメント