top of page

IT Analyst with Swedish- remote

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Całościowy nadzór nad harmonogramem oraz budżetem projektu

  • Kontrola realizacji poszczególnych etapów projektu w obszarze SAP,

  • Bieżące i docelowo samodzielne utrzymanie informatyczne rozwiązań technicznych wybranego modułu systemu SAP (PP/WM/SD/MM),

  • Analiza, konsultacje oraz rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemu

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT

  • Udział we wdrożeniach systemów SAP

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i szwedzkiego w mowie i piśmie (min. C1)

  • Wiedza i umiejętności praktyczne związane z obsługą konkretnego modułu (PP/WM/SD/MM)

  • Duża samodzielność działania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)

  • Wsparcie metodyczne i merytoryczne

  • Zrozumienie środowiska IT i gotowość do uczenia się nowych procesów i technologii

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę

  • Pełen etat

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną premium finansowaną przez pracodawcę

  • karta Multisport

  • Unikalne projekty wdrożeniowe SAP

  • Dużą samodzielność działania

  • Praca w otwartym i przyjaznym zespole

  • Wsparcie ze strony profesjonalistów,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach

  • wzięcia udziału w 2 tygodniowym treningu we Wrocławiu lub relokacja (zakwaterowanie na 2 tygodnie, jak i transport - są pokrywane przez klienta )

ID 35093

Numer ref.: MARTY

Commenti