top of page

International Accountant

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto „Wszystko zależy od ludzi” oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi – zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie i koordynacja czynności księgowych związanych z zamknięciem miesiąca jednej ze spółek grupy kapitałowej

  • Księgowanie wyciągów bankowych i kontakt z kontrahentami w sprawie należnych płatności;

  • Wykonywanie płatności dla dostawców oraz płatności podatkowych;

  • Przeprowadzanie ewidencji księgowej w zgodzie ze standardami lokalnymi oraz IFRS;

  • Rozliczanie wydatków służbowych;

  • Comiesięczne raportowanie sprawozdań finansowych do spółki dominującej;

  • Krótkoterminowe planowanie płynności finansowej;

  • Codzienna współpraca z działami spółki w zakresie powierzonych zadań;

  • Współpraca z audytorem w ramach audytów rocznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe Ekonomia / Finanse / pokrewne;

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,

  • Min 2 lata doświadczenia w księgowości, controllingu, audycie lub pokrewnym obszarze

  • Znajomość Excel, SAP lub innego systemu ERP;

  • Język niemiecki mile widziany

  • Gotowość do okazjonalnych podróży

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Radomiu

  • Umowę o pracę dla każdego pracownika

  • Stabilizację zawodową

  • Możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej sytuacji na rynku

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID  56767

Numer ref.:  JAOK

コメント