Asystent w dziale controllingu z językiem angielskim (praca hybrydowa)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, Poznań (praca hybrydowa) Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Comiesięczna kontrola realizacji budżetów

  • Analiza oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań w przypadku odchyleń od planu.

  • Analiza wydatków (celowość, wielkość, proces) i poszukiwanie możliwości optymalizacji

  • Sporządzanie i przedstawianie miesięcznych / okresowych raportów dla Zarządu oraz pozostałych osób, zaangażowanych w proces

  • Koordynowanie i realizacja procesu raportowania wyników Firmy do w dedykowanych do tego celu systemach i narzędziach

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe, na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zdolności analityczne i umiejętności pracy z dużą ilością danych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - zwłaszcza Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Pracę hybrydową w biurze w Poznaniu (2-3 razy w ciągu tygodnia)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, od pierwszego dnia współpracy

  • Szeroki wachlarz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych)

  • Wsparcie ze strony profesjonalistów i doświadczonych osób, współpracujących z firmą

  • Pakiet benefitów dodatkowych dla każdego pracownika

ID 37996 Numer ref.: MAKO

Comments