top of page

Asystent Działu Księgowości Międzynarodowej - German

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto „Wszystko zależy od ludzi” oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi – zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:  Praca zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzaniu danych do systemu finansowo-księgowego na podstawie zeskanowanych dokumentów

  • Weryfikacji dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującą procedurą

  • Weryfikacji danych dostawców w systemach księgowych

  • Kontakcie z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii dotyczących płatności, potwierdzanie sald

  • Uzgodnieniu i rozliczaniu sald kont dostawców: płatności, zaliczki, faktury zablokowane do płatności, inne otwarte pozycje na kontach

  • Obsłudze klienta wewnętrznego: zarządzanie zapytaniami

Wymagania:

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem: niemieckim i angielskim

  • Jesteś osobą otwartą lubiącą wyzwania

  • Cenisz sobie pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Poszukujesz pracy, w której będziesz miał możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia wdrażające

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pełen pakiet benefitów pozapłacowych

ID  56425

Numer ref.:  MARTY

コメント