Asystent ds. collections (obsługa klienta biznesowego, z językiem niemieckim) (home office)

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto „Wszystko zależy od ludzi” oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi – zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:  Praca zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Kontrola budżetu firmy

  • Praca z systemem SAP lub inne programy specjalistyczne

  • Kontakt z klientami biznesowymi, w języku niemieckim (mail, telefon, teams)

  • Bieżące raportowanie na potrzeby firmy (wykonywanie raportów na życzenie oraz raportów okresowych)

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Analiza ryzyka i odchyleń w firmie oraz wynajdywanie błędów

  • Monitoring kosztów na podstawie analizy danych, zawartych w raportach i pozostałych dokumentach

  • Znajdywanie usprawnień i rozwiązań, mających na celu polepszenie sytuacji firmowej

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz finansowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętności analityczne oraz zwracanie uwagi na szczegóły

  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych, z klientami firmy

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

  • Pracę w trybie zdalnym z dowolnego miasta na terenie Polski

  • Wyjazdy do siedziby firmy w Warszawie (raz na kwartał)

  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umowy zlecenie, umowy o dzieło)

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz on boarding

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID  56627

Numer ref.:  MAKO

Comments